در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جستجو   ثبت آگهی رایگان

اعلام نتایج آزمون استخدام بانک تجارت در سال 99

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • 1,749 بازدید
  • اخبار

اعلام نتایج آزمون استخدام بانک تجارت در سال 99

ضمن آرزوی موفقیت  برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک تجارت در سال 99 به اطلاع می رسانیم ،نتایج آزمون اعلام گردید .

داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت که در موعد مقرر اقدامات لازم برای استخدام در بانک تجارت را به انجام رسانده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند تا بتوانند در صورت قبولی، خود را برای حضور در سایر مراحل استخدام آماده سازند.

در صورت برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک از نتایج آزمون مطلع گردند.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک تجارت 99

در صورت برگزاری آزمون استخدامی، داوطلبان می توانند پس از شرکت در مرحله اول از نتیجه اولیه خود در زمان مقرر مطلع شوند و در صورت پذیرش، اقدامات لازم را جهت کسب آمادگی برای شرکت در مصاحبه انجام دهند. نتایج این دو مرحله در بازه های زمانی متفاوت در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به شرح ذیل می باشند.

زمان اعلام نتایج اولیه

آخرین زمان استخدام بانک تجارت که این بانک نسبت به جذب نیروی جدید اقدام نموده است، مربوط به بازه زمانی 4 الی 10 مرداد ماه 99 می شود که پس از گذشت چند ماه، نتایج اولیه استخدام بانک تجارت در روز دوشنبه مورخ 5 آبان ماه 99 و از طریق سایت رسمی این بانک اعلام شد.

شرکت کنندگان این آزمون استخدامی نیز می توانند با مراجعه سامانه اختصاصی بانک تجارت در روز دوشنبه، از پذیرش یا عدم پذیرش در آزمون کتبی خود اطلاع پیدا کنند و در صورت کسب نتیجه قابل قبول، برای مرحله مصاحبه حضوری خود را آماده نمایند.

زمان اعلام نتایج نهایی

نکته دیگری که لازم است به آن اشاره نماییم، مربوط به زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی بانک تجارت و یا به اصطلاح اعلام نتایج نهایی می باشد. این مرحله از اعلام نتایج در دوره های مختلف، در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته است و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزنیش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

بنابراین زمان دقیقی را نمی توان به عنوان تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت برای سال 99 بیان کرد، چرا که این روند همواره در سال های مختلف دستخوش تغییراتی بوده و اسامی پذیرفته شدگان در بازه های زمانی متفاوت از یکدیگر اعلام شده است. به همین دلیل توصیه می کنیم در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید تا به محض انتشار هر گونه خبر پیرامون مبحث فوق، در اسرع وقت از آن مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت 99

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، بانک تجارت به دو طریق نسبت به جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام می نماید. روش اول که در دوره های اخیر بیشتر مورد توجه این بانک بوده است، ارسال رزومه از سوی داوطلبان و بررسی سوابق علمی و مهارت های تخصصی آن ها می باشد که در نهایت به مصاحبه و انجام معاینات پزشکی ختم می شود.

روش دوم آن نیز که بسیار بین ارگان ها و سایر بانک های کشور مرسوم است، برگزاری آزمون کتبی و دعوت از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه، گزینش و سایر مراحل استخدام می باشد. معمولا هنگامی که استخدام بانک تجارت به روش اول انجام شود، نتایج بررسی رزومه داوطلبان به صورت تلفنی به آن ها اطلاع رسانی می شود تا متقاضیان خود را برای حضور در دیگر مراحل استخدام همچون بررسی مدارک، مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی آماده سازند.

اما در صورت برگزاری آزمون کتبی، داوطلبان می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت استخدام بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir، از نتایج آزمون مطلع شوند. از آن جایی که در سال 99، بانک تجارت نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون کتبی جذب کرد، نتایج اولیه این آزمون نیز در 5 آبان ماه بر روی پایگاه اینترنتی بانک مذکور قرار گرفت. از این رو داوطلبان می توانند طبق مراحل زیر کارنامه اینترنتی اولیه خود را مشاهده کنند.

  • در مرحله اول بایستی وارد سایت بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir شوید و بر روی “اعلام نتایج آزمون استخدامی” در قسمت چپ سایت کلیک نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت

  • در مرحله دوم بعد از کلیک کردن بر روی عبارت مذکور، وارد صفحه ذیل می شوید که ضروری است کد ملی و کد امنیتی مندرج را جهت مشاهده کارنامه اینترنتی خود وارد کنیدو سپس دکمه “مشاهده نتیجه” را بفشارید.

مرحله دوم مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت

پس از وارد کردن اطلاعات، وارد پنل شخصی خود خواهید شد و نتیجه آزمون استخدامی بانک تجارت شما برایتان به نمایش درخواهد آمد. در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در این رابطه، می توانید با کارشناسان مرکز ایران مشاوره ارتباط برقرار نمایید.

بانک ملی نیز از دیگر بانک های دولتی کشور به شمار می رود که علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی می توانند در موعد مقرر، مراحل نام نویسی خود را از طریق سایت استخدام بانک ملی به انجام برسانند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استخدام بانک ملی و زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی می توانید روی هر یک از لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج استخدام بانک تجارت سال جاری چه زمانی اعلام خواهد شد؟

این نتایج در تاریخ 5 آبان ماه 99 از طریق سامانه رسمی بانک تجارت اعلام گشت.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت اقدام کرد؟

با مراجعه به سایت رسمی بانک تجارت به نشانی اینترنتی tejaratbank.ir می توان به مشاهده و دریافت کارنامه پرداخت.

3- به طور معمول اعلام نتایج نهایی استخدام بانک تجارت چقدر طول می کشد؟

اعلام نتایج مصاحبه در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزنیش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

کانال تلگرام نیازمندی های پاکدشت ورامین پست قبلی
کانال تلگرام نیازمندی های پاکدشت ورامین
سفارش و ساخت و نصب تابلو LED تبلیغاتی چقدر زمان می برد [مشاوره رایگان] پست بعدی
سفارش و ساخت و نصب تابلو LED تبلیغاتی چقدر زمان می برد [مشاوره رایگان]

دیدگاه ها

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

ارسال دیدگاه

می خواهید دیدگاه خود را ارسال کنید؟ وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان